Naudojimo taisyklės ir privatumo nuostatos

Privatumo politika

 1. Portalas Rusus24.lt gerbia kiekvieno asmens privatumą ir įsipareigoja jį saugoti ir nenaudoti to komerciniams tikslams.
 2. Portale Rusu24.lt besilankantys ir besinaudojantys mūsų paslaugomis asmenys sutinka, kad sistema užregistruotų ir išsaugotų tokių asmenų IP adresą bei informaciją apie atliktus veiksmus.
 3. Portale Rusu24.lt gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Už jų turinį, privatumo sąlygas bei veiklą mes neatsakome.

Autorinių teisių politika

 1. Griežtai draudžiama perparduoti interneto portale Rusu24.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją tretiems asmenims. Vartotojas be papildomo įspėjimo gali būti užblokuotas.
 2. Visos autorinės teisės į Rusu24.lt portalą bei joje esančius kūrinius yra saugomos ir priklauso UAB Meta Group.
 3. Draudžiama be raštiško Rusu24.lt leidimo naudoti ir platinti interneto portale Rusu24.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją kitose interneto portaluose bei žiniasklaidos priemonėse.
 4. Dėl sutikimo prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Atsakomybės ribojimas

 1. Rusu24.lt neatsako už portalo lankytojų ir vartotojų pateiktos informacijos teisingumą bei naudotojai joje pateiktą medžiagą naudoja išimtinai savo nuožiūra, prisiimdami visą riziką, susijusią su jos naudojimu ar pritaikymu, patys atsako už žalą, padarytą jų sveikatai, turtui, kompiuterinei sistemai, trečiųjų asmenų teisėms, taip pat prisiima visas su tuo susijusias išlaidas.
 2. Rusu24.lt pasilieka teisę nepriimti ar pašalinti medžiagą ar informaciją, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo Rusu24.lt naudojimo tikslais bei turiniu ir įstatymo nustatytais atvejais bei tvarka perduoti informaciją apie tai atitinkamoms institucijoms.
 3. Rusu24.lt įsipareigoja likvidavimo atveju vartotojams, įsigijusiems pamokas, suteikti galimybę atsisiųsti visą pamokų medžiagą.

Anti-SPAM politika

 1. Užsiregistravę svetainės lankytojai sutinka gauti informacinius naujienlaiškius.
 2. Visuose Rusu24.lt siunčiamuose laiškuose yra aiški galimybė atsisakyti siunčiamo naujienlaiškio. Atsisakiusiam vartotojui laiškai niekada nebus siunčiami pakartotinai.

Slapukų (cookies) naudojimas rusu24.lt tinklapyje

Siekiant geriau pažinti vartotojo pomėgius, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Asmeninė informacija, tokia kaip vardas, pavardė, el. paštas ar telefono numeris nėra renkama.